top of page

Markalarımızın yol haritalarını oluşturarak, sürdürülebilir marka büyümesini hedefliyoruz.

WhatsApp Image 2023-08-04 at 22.46.59.jpeg

Francorp, markanızı özgün, etkileyici ve rekabette öne çıkan bir iş modeline dönüştürmek için strateji, yönetim ve operasyonel bilgi birikimini birleştir. Franchise sisteminizi geliştirirken, markanızın değerini maksimize etmeyi ve

sürdürülebilir bir büyüme yolu izlemenizi hedefler.

Markanızın yol haritasını çizerken sizi trend ve fırsatlar konusunda bilgilendirir, riskleri minimize etmeye yardımcı olur ve franchising yapısını en etkin şekilde kullanmanızı sağlar. 

Francorp olarak kadrosunda bulunan uzman arkadaşlarımızla, farklı sektörlerde edindikleri deneyimlerini, iş ortaklarımızın kurumsal süreçlerinin iyileştirilmesi için geliştirilen projelerle danışmanlık ve uygulama hizmetleri sunmaktayız.

Francorp ile daha büyük bir iş dünyasına adım atın. Yarının başarılı markalarını bugünden birlikte şekillendirelim.

Biz Kimiz?

Uzman Ekibimiz

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile birlikte güçlü bir aileyiz.

Kerem Çiftçi

CEO

Bahçelievler Kocasinan Müfredat Laboratuvar Lisesi mezunu olan Kerem Çiftçi, Anadolu üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü tamamlamıştır. 15 yılı aşkın bir süredir perakende sektöründe olan Çiftçi, Dominos Pizza’da Eğitim ve Gelişim Uzmanı olarak görev aldı. Pizza Pizza’da (Terra Pizza) Eğitim ve Operasyon Gelişim Müdürü pozisyonunda marka kurumsallaştırma ve alt yapı oluşturma görevlerini tamamladı. Fırın Sanatı, Cream Chocco ve Camellia Coffee markalarının kuruluş ve gelişim sorumluluğunu üstlendi. Franchising Kurulumu, Franchising Geliştirme, Franchise Satış, Marka Kurulumu, Marka Geliştirme ve Marka Kurumsallaştırmada uzman olan Çiftçi, birçok markada bu sorumlulukları yerine getirmiştir.

İrfan Bilir

Proje Yöneticisi

Mithatpaşa Anadolu Meslek ve Teknik Lisesi’ni 2. Olarak tamamladıktan sonra, INYAZ University, (Kiev, UKRAINE) Spor Akademisi bölümünden mezun olmuştur. Pizza Pizza İş Geliştirme Müdürü olarak görev alan Bilir, Çıtır Usta’da İş Geliştirme Direktörlüğü, Tadı Döner (Simit sarayı)’de Genel Koordinatör, Faruk Güllüoğlu’nda İş Geliştirme ve Emlak Direktörlüğü yapmıştır. Kıbrıs’ta ThreeB markasının kuruluşunda yer aldıktan sonra Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun Genel Müdürlüğünü yapmıştır. Marka Kurulumu, İş Geliştirme ve Genel yönetimde uzun yıllara dayanan tecrübeleri vardır.

Uzman Ekibmiz
bottom of page