top of page
Hakkımızda

Markaların doğru büyümesinde yol arkadaşlığı yapıyoruz.

WhatsApp Image 2023-08-03 at 14.24.18.jpeg

İşinize başladığınızda, harika bir şey inşa etme hayaliniz vardı. Ancak aynı anda hem bir işi yürütmek hem de büyütmek zordur. Özellikle sınırlı zamanınız, paranız ve insan kaynaklarınız olduğunda.
Bu nedenle franchising, hemen hemen her sektör için

harika bir seçenektir. Tam da bu noktada iş ortaklarımıza, kendileri için en doğru marka ve franchising modelini oluşturup beş yıllık projeksiyonda planlamalar yapıyoruz. Süreçlerin en efektif şekilde yönetilebileceği altyapı hazırlıklarını sunarak, başarıya giden bu yolda yükünüzü hafifletmenize ve de hedefinize odaklanmanıza destek sağlıyoruz.

Francorp

FRANCORP

Marka kurulumdan kurumsallaşmaya, franchise sistem kurulumundan franchise satışına kadar 360° hizmet sunan tek markayız.


Markanızı büyütmek, geliştirmek, rekabet etmek ve hep ön sıralarda 

WhatsApp Image 2023-08-04 at 22.46.58.jpeg

er almak için 360° hizmet almanız hem iş takibinizi kolaylaştırır hem de zamanınız size kalır.

Francorp olarak, kurucusu Kerem Çiftçi yönetiminde franchise sistemleri ve marka faaliyetlerinde stratejiler geliştiriyoruz.

Uluslararası standartlarda kabul görmüş en iyi franchise ve marka sistemlerini 15 yıllık deneyimimizle harmanlayarak marka özelinde sistemler kuruyoruz.

Start-Up'lardan yerleşik markalara kadar her şekil ve büyüklükteki markaların ihtiyaçlarını ve de bütçelerini karşılayacak çözümlerle marka özelinde hizmetler sunuyoruz.

Nedenimiz, amacımızdır: İlham vermek ve kurumsal bir yaklaşımla değer katmak için varız.


Marka ve Franchising yolculuğunuz için size biraz cesaret vermeye yardımcı olacak başka bir sözümüz daha var, "Bir zerre önlem, bir kilo tedaviye bedeldir." Bu anlayışla, aynı yolda aynı hedefe doğru adımlarla ilerleyebiliriz.

Referanslarmız

Referanslarımız

bottom of page